Spódnica plisowana z wiskozy w aktualnym odcieniu Flame Scarlet

Moda

Materiał:

Tkanina z wiskozy jest wygodna i przyjemna w noszeniu, dobrze „oddycha” – jej włókna mają 100% naturalny skład, więc ubrania z wiskozy nie powodują alergii. Tkanina wiskozowa jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Dzięki dodaniu do wiskozy innych materiałów (poliester, terylen) tkanina lepiej zachowuje kształt, nie rozciąga się i dobrze toleruje pranie w pralce. Wiskoza jest przyjazna dla środowiska, ponieważ jej utylizacja nie stanowi zagrożenia dla środowiska.

Skład: 100% wiskoza

Zalecenia dotyczące opieki:

Zalecamy pranie odzieży z wiskozy oddzielnie od innych tkanin w delikatnym trybie, nie wyższej niż 30сs. produkty z wiskozy lepiej suszyć po uprzednim wyprostowaniu wszystkich fałd. Prasować rzeczy lepiej na lewą stronę w trybie „jedwab”.

Opis:

„Na spacer nosić spódnicę z obszernym skróconym swetrem, kozackimi botkami i płaszczem w rzeczywistej klatce. Na randkę noś ją modną bluzką z puszystymi rękawami, podstawowym trenczem i wysokimi butami z marszczeniami na cholewkach”.

Plisowana spódnica midi wykonana jest w aktualnym odcieniu SS ‚ 20 Flame Scarlet z Pantone Color Institute. Model A-sylwetki jest uniwersalny dla każdego rodzaju figury. Wysokie dopasowanie w połączeniu z pasem akcentuje talię, a pionowe linie fałd wizualnie rozciągają sylwetkę.

Szczegół:

  • Scarlet Flame (szkarłatny płomień) – aktualny odcień sezonu SS ‚ 20 od Pantone Color Institute;
  • Loose Fit Pasuje do każdej figury;
  • Pas podkreśla talii;
  • Fałdy plisowania tworzą smukłe piony.

W składzie: 100% wiskoza-miękki, „Oddychający”, hipoalergiczny materiał.